avril se opiči po Hillarry Duff?? Blbost

24. července 2008 v 19:06 | mikalka |  pár věcí o avrilince
zdroj: here
názor mý kámošky↓↓↓

Můj názor je takový.Avril určitě není žádná kopírka a myslím že tohle je jen opravdová shoda náhod.Každý má sice na toto jiný názor,ale prostě si myslím že Avril má vlastní styl,vlastní rozhodování a nekopírovala by.Nemůžu to nějak soudit protože osobně Avril neznám,ale v tomhle mám prostě jasno!Tohle je jen shoda náhod a takových by se dalo najít i u jiných celebrit spousty x) Btw:LEBKU NA KRKU NOSÍ AVRIL OD ZAČÁTKU SVÉ KARIÉRY!
A tady↓↓↓ článek z //hilarydufflove.blog.cz//
Avril Lavigne, tuto kanadskou zpěvačku zná snad každý, avšak málokdo zná Hilary Duff. Je to paradox, ale právě Hilary by měla být tou slavnou a žádanou, vždyť i Avril se jí inspiruje a to především v oblékání. Avril ji má velmi ráda a říká o ní: " Mám ráda Hilary Duff, je to opravdu skvělá dívka!", ale Hilary necítí k Avril žádnou zášť, slávu jí rozhodně nemusí závidět, v Americe je hvězdou, jen kdyby jí byla i tak velkou za oceánem, třeba u nás :). Řada teenagerů je "hotová" z originality stylu Avril, ale je to co nocí opravdu její styl...myslím, že je tam zntelná inspirace u Hilary, ale nemám jí to za zlé, i když já zastávám názor, že je lepší být sama sebou než se snažit být za každou cenu nějak zajímavá a kopírovat ostatní s tím, že to nikdo nepozná, pozná !!
(1 fotka)OOO, jak všechny puberťačky šílely z toho, že má Avril pár růžových pramenů v jinak světlých vlasech, bylo to něco nového, že, ale ne nebylo. Hilary Duff s tímto účesem přišla již v roce 2004, zatím co Avril v roce 2007, nj tehdy byla Hil zvláštní, ale vlastně byla pokroková!
(2 fotka)Náhoda, možná, ovšem je celkem zarážející, že se Avril rozhodla pro změnu řůžového pramenu na fialový, nedlouho poté co vyšel film War,Inc. v nemž měla Hilary stejný proužek.
(3 fotka)V roce 2005 natočila Hilary Duff jeden z vůbec nejúspěšnějších singlů na světě, píseň Wake Up válcovala hitparády a vynesla Hil do pomyslného nebe. Její tehdejší image, byla dost úleťácká, ale COOL, opět zaujala. Avril se stejným stylem inspirovala pro svůj klip Girlfriend, jež měl taktéž ohromný úspěch, ale stylem zůstala 2 roky pozadu.
(4 fotka)Růžový mikrofon, to byla v roce 2004 velká novinka a k tehdejší image Hil se hodila stejně jako lebka ne krku. Byla to její originální a osobitá image typická pro celou Most Wanted tour. Hil dospěla a mikrofon, jež patřil k její teen image dávno odložila, za to Avril ho teprve objevila, stejně jako lebku na krku.
(5 fotka)A když skončila móda barevných mikrofonů, přišly na řadu elegantní mikrofony zdobené drahými kamínky. Hilary Duff tento mikrofon používala na své Dignity tour v roce 2007, Avril byla asi na jejím koncertě také, o rok později s ním totiž také zpívala na turné.


A MŮJ NÁZOR?
podle mě je to celý blbost. Podle mě neni Avril žádná kopírka. Co sem tak kde četla tak Avril Hillary nemá zrovna v lásce. S tou lebkou souhlasim. Na krku jí má od začátku kariéry. Růžovej mikrofon?? no a, má všechno teď růžový. Bicí, kytaru, piáno, prostě všechno. Včetně vlasů. Na tom neni nic špatnýho. A v tom klipu se teda moc neopičila. S tim fialovym pramenem to podle mě bylo kvůli jedný akci, protože sem jí tak viděla jenom na tý akci. Už nevim na jaký. A ten ozdobenej mikrofon je jenom náhoda. Prostě se to avril taky líbí. Kolik celebrit má podobný věci jako jiná celebrita!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama