rozvrhy

24. července 2008 v 16:49 | mikalka |  návody
Já dělám rozvhy dost jednoduše ze dvou důvodů.
1, je že mě nebaví ty složitý a moc je neumim
2, je že se mi to líbí.

program: PhotoFiltre
obtížnost: 2/5
vzhled: 4/5
doufám že se vám bude líbit.
Otevřu si PhotoFiltre. V něm si otevřu obrázek s jednobarevnym pozadím. Třeba s bílim, červenym, černym atd. ... . Já zvolým tendle:
Pak si otevřu nové okno, které bude větší. Už nechám na vás. Já obvykle volým velikost 800×600. Je to jedno jakou zvolíte velikost, ale hlavně se vám tam musí vejít ta tabulka.
Potom si zvolíte kapátkem uplně tu stejnou barvu jako má to pozadí obrázku a vybarvíte s ním nové bílé okno. Pokud ste měli pozadí bílé, měnit nemusíte. Zkopírujete obrázek a vložíte ho do nového okna. Dáte ho na kraj. Buď na pravý nebo na levý to je jasný ne.
Můžete si libovolně obrázek zvětšit. Dáte šipku na čtverec kolem obrázku, zmáčknete levé tlačítko a pozunete. Když máte obrázek ve chtěné velikosti, zmáčknete enter.
Teď dáte šipku a pod tim vyberete tvar tabulky (nechám na vás).Na místě, kde chcete mít tabulku vytvoříte výběr (máčknete myší na to místo a když držíte levé tlačítko posunujete myš. Takhle uděláte ten vbýběr)Nahoře jak je soubor atd. ... dáte Filtry-Jiné-vytvoření mřížky a nastavíte podle sebe. Potom můžete Změnit výplň. Kliknete pravým tlačítkem na vybrané místo s mřížkou a dáte ibrys a výplň výběru ... a zase nastavíte podle sebe.
Pak už tam napíšete dnya hodiny pomocí velkého T. Najdete ho v horní liště. No a různě ještě můžete upravovat a vyhrát si s tím. Můj dopadl takto:
autor: mikalka=)
copy se zdrojem. Později dodám buttonku.
tak já doufám že ste to nějak zvládly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama