waw

24. července 2008 v 22:22 | mikalka=) |  hudba
Den: 24.7.2008 čtvrtek
tak dneska sem napsala 11 článků. To je u mě co říct. Nikdy sem neměla takovejch nápadů a hlavně mě opustila nálada. Naštěstí se zase vrátila adoufám že ne jen na dovolenou:Dza dnešek sem toho fakt hodně udělala a ještě hodně toho mám v plánu. Ale dneska už nic nečekejte. Sem unavéná z toho všeho psaní a schánění všeho možnýho.

Dneska sem tak akorát ztihla napsat články na blog. 6ádnej Wall, blend, rozvrh nebo tak. Ikdyž vlastně jedem rozvrh sem dělala. Kvůli návodu. Pokusim se si zase přez noc udělat návr článků. Tak to je nej jinak nwm o čem psát a dopadá to měsíčníma rezevama. Dneska sem konečně dobrala antibiotika co sem měla na močák. Chápete to? Antibiotika na močák. Mno nic aspoň nemusim ráno vztávat a po dlouhý době se zase vyspim. Sice toho míň anpíšu sem ale vy to nějak vydržíte. Dneska semse dočka la prvních stupidních komentářů. Tim myslim reklami. Vždycky sem si myslela že mi to nevadí ale dneska sempřišla na to že vadí. Taky mě napadlo že si můžete napsat o něco o čem by ste chtěli, abych napsala. Já to zvážim a možná napíšu. Dyštak pište do komentů. Dneska sempřežívala jenom z hudby. Nebejt jí, už sem zhebla. Taky sem našla upa drsnej remix. Už se mi přestává líbit
takse tu mějte já vás pro dnešek opouštím. ... 11 článků mno páni. Teď mě tak napadá že 12. Todle je 12 článek za dnešní den.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama